Bent u toe aan een ontspannen vakantie met het hele gezin? Wij laten u graag kennis maken met Camping Heino en onze prachtige omgeving. Allemaal vanuit het comfortabele 6-persoons chalet.
In het chalet zijn 3 slaapkamers. Eén kamer met een stapelbed en 2 slaapkamers met 2 losse bedden. Geen zorgen over een slechte nachtrust want de boxspring bedden slapen voortreffelijk. In ieder geval, dat is wat wij altijd horen van onze gasten. In de keuken zit een vaatwassen dus geen afwas deze vakantie! De woonmaker en keuken zijn ruim. Buiten op uw terras kunt u bruin bakken of de schaduw opzoeken. U heeft een eigen schuurtje en parkeerplaats.
Over het hele chaletpark ligt een glasvezel aansluiting. Hierdoor heeft u tijdens uw verblijf goede en snelle wifi. U kunt een wificode kopen op de receptie.
Waarschijnlijk bent u niet voornemens om te werken vanaf de camping, maar mocht het toch nodig zijn, dan is het geen enkel probleem.
Bent u een actieve vakantieganger? Iemand die het liever rustig aan doet? Of doet u het liefst helemaal niets? Het klinkt ons allemaal aangenaam. Wie weet wel een combinatie van alle drie.
Pak de MTB richting de Lemerberg en fiets een prachtige route. Sta versteld van de On-Nederlandse natuur tijdens een wandeltocht op de Sallandse heuvelrug. En gooi aan het einde van de dag heerlijk de benen omhoog op een stoel. Schuif daarna aan in ons restaurant voor een uitgebreid diner.
Voor kinderen is er ook veel te beleven. Een dagje naar het pretpark, bootje varen over de Regge of met minder mooi weer naar Ballorig. Sla de Hanzesteden trouwens niet over! Deze zijn een bezoek echt wel waard. Zwolle, Deventer en Ommen liggen op korte afstand rijden met de auto. Zelfs met de fiets zijn Zwolle en Ommen goed te doen. Komt u ook?